У столичному Палаці спорту стартував Відкритий чемпіонат м. Києва з хокею серед команд юнаків

08.12.2015
Рубрика: Пресса о нас

У Київському Палаці спорту розпочався Відкритий чемпіонат м. Києва з хокею серед команд юнаків 2005 – 2006 р.н. Змагання такого високого рівня, організовані Київською міською Федерацією хокею, КМДА, Всеукраїнським Благодійним Фондом «Громадянська енергія» та за сприяння Мінмолодьспорту, вперше за останні 32 роки повернулися на головну льодову спортивну арену держави.

«Це значуща подія для українського спорту, що сприятиме зміцненню здоров’я дітей, популяризації та розвитку дитячо-юнацького хокею, а також відродженню слави українського хокею», – йдеться в привітанні міністра Мінмолодьспорту Ігоря Жданова, яке зачитав під час відкриття змагань його перший заступник Ігор Гоцул.

Привітали юних хокеїстів і побажали успіхів у змаганнях також президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін, голова Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, віце-президент Федерації хокею України В’ячеслав Завальнюк, директор турніру Олександр Єфімов, представники КМДА, відомий воротар, член тренерського штабу збірної України з хокею Костянтин Сімчук.

Ігри чемпіонату відбуватимуться кожної суботи та неділі з 4 листопада 2015 р. по 25 квітня 2016 р. Змагатимуться близько 180 юнаків із Києва, Броварів, Вінниці, Білої Церкви та Донецька.

Команди-учасниці чемпіонату:

  1. Крижинка (СДЮШОР «Крижинка» м. Київ)
  2. Крижинка-2 (СДЮШОР «Крижинка» м. Київ)
  3. Сокіл (ДЮСШ «Сокіл» м. Київ)
  4. Київ (КДЮСШ «Школа спорту» м. Київ)
  5. Білий Барс (ДЮСШ «Білий Барс» м. Біла Церква)
  6. Білий Барс (ДЮСШ «Білий Барс» м. Бровари)
  7. ХК Патріот (м. Вінниця)
  8. ХК Донбас (м. Донецьк)

Джерело

Наверх